Sodybos nuoma Pasvalio r.

Pas mus Jūs galite surengti savo svajonių vestuves, atšvęsti nepamirštamą jubiliejų ar tiesiog susiorganizuoti draugų šventę. Taip pat pasidaryti patį pačiausią bernvakario ar mergvakario vakarėlį ar tiesiog pasimėgauti nuostabia gamtos ramybe.

Sodybos nuoma Pasvalio r.

Mūsų sodyboje rasite du pastatus: didžiojoje salėje šventę švęsti gali apie 90 žmonių, Mūsų „mažylis" arba pirties pastatas lauks iki 30 - ies žmonių. Sodyboje galime pasiūlyti ir nakvynę penkiasdešimčiai svečių, bet tikrai pasistengsime, kad nei vienas svečias neliktų be pagalvės.

Sodybos nuoma Pasvalio r.

Šalia sodybos teka Lėvens upė, kurioje galima pabraidyti ir pašokinėti senosios užtvankos akmenimis ar pasiūbuoti ant pėsčiųjų tilto. Sodyboje yra įrengta tinklinio aikštelė, o vaikams - žaidimų aikštelė. Turime ir pirtį, kurioje atgaivinsite kūną ir sielą.

Sodybos nuoma Pasvalio r.

Mėgstantiems išsikepti „laužo gėrybių" yra šašlykinė. Lauko terasoje galėsite stebėti nuostabų vasaros dangų, o žiemos metu skaičiuoti krentančias snaiges. Visiems keturiems metų laikams pritaikyta vieta. Pramogą ir ramybę ras kiekvienas! Laukiame Jūsų visus metus!

Mūsų draugai ir partneriai

Sodybos nuoma Pasvalio r.